Voľby zástupcov rodičov do Rady školy SOŠ automobilovej

Vážení rodičia,

v rade školy sa skončilo funkčné obdobie jedného zo zástupcov rodičov. Preto je potrebné uskutočniť nové voľby do tohto orgánu. Postup ustanovenia rady školy určuje štatút Rady školy.

S kandidatúrou do rady školy za rodičov do dnešného dňa súhlasili:

• Ľudmila Marcinková – I.C
  • Marek Hudák – I.D
  • Jozef Lučanský – I.D
  • Lovasová Marcela – I.E
  • Zuzana Prokopová – II.C
  • Silvia Valkovičová – II.D

Do pondelka 18.09.2023 prijímam na adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ďalšie návrhy na kandidátov na volených zástupcov rodičov do rady školy. Okrem mena, priezviska navrhovaného kandidáta a triedy, kde má navrhnutý rodič dieťa, bude priložený tel. kontakt na overenie kandidatúry.

Dňa 19. 09. 2023 o 16.30 sa uskutoční plenárne zasadnutie rodičov, po ktorom sa v tajnom hlasovaní z prihlásených kandidátov zvolí zástupca rodičov do Rady školy SOŠA.

S pozdravom

Silvia Trnková, predseda RŠ